0 Adet 0.00 TL
Kategoriler / Ürün Çeşitleri

İade Politikası

Aldığınız her ürün, üretici firma garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünü  belgesi ile iade nedeninizi anlatan web sitemizdeki İADE FORMUNU doldurarak tarafımıza ulaştırınız. Değerlendirme yapıldıktan sonra sizinle iletişime geçilecektir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle mükelleftir. Kullanım söz konusu ise kullanma nedeniyle malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Cayma ve iadeden kaynaklanan alacak bedeli ürünün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs. durumlarda iade kabul edilmeyecektir. Kabul edilmeyen ürünlerin bedeli iade edilmez. Kabul işlemi tarafınıza yazılı olarak bildirilmekle gerçekleşmiş olur.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti,tedarikçi firma tarafından ödenecektir.

Şartlarına uyarak, iadenizi kolaylık ile yapabilirsiniz. Bunun için “İADE FORMU” doldurarak bizden onay bilgisi bekleyiniz. Alıcıdan kaynaklanan hatalarda iade alınmaz!